Noteshelf

Profesyonel not oluşturma uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $5.99
  • Boyut 60.4 MB
  • Version 6.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Rama Krishna
Eğer iPad' inizi not almak için kullanmayı planlıyorsanız, bu uygulama tam sizin aradığınız uygulama olabilir. Gerçek anlamda kaliteli ve profesyonel bir not uygulaması.
Eğer iPad' inizi not almak için kullanmayı planlıyorsanız, bu uygulama tam sizin aradığınız uygulama olabilir. Gerçek anlamda kaliteli ve profesyonel bir not uygulaması.

Uygulama ile sınırsız sayfa sayısına sahip sınırsız defterler üretebilirsiniz. Ayrıca isterseniz defterlerinizi gruplandırıp, görüntü kirliliğinden de kurtulabilirsiniz. Böylelikle aradığınızı daha rahat bir şekilde notlarınızı bulabilirsiniz. Uygulama sizlere 20 farklı defter içeriği sunuyor. Yani 20 farklı kağıt tipi bulunmakta. Ayrıca kendi kağıdınızı da tasarlayabiliyorsunuz. Ayrıca defterleriniz için Uygulama sizlere 15 farklı kapak tipi sunuyor.

Uygulamanın en başarılı özelliklerinden biri de mevcut grafikleri. 17 farklı kalem seçeneği sunan uygulama da, kalemin kalınlığını ayarlayabiliyorsunuz. 8 farklı Text Marker bulunan uygulamada, boyutlarını da ayarlayabildiğiniz hoş Text Marker' lar mevcut.

iOS5 ile gelen emotion klavyesinin tamamı uygulamanın Text menüsünde mevcut. Notlarınıza albümden ya da o an çektiğiniz bir fotoğrafı rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Notlarınızı resim veya PDF formatında istediğiniz yere gönderebilirsiniz. İster eposta olarak, ister iTunes' a, ister Evernote' a, ister de Dropbox' a gönderebilirsiniz. Ayrıca isterseniz fotoğraf albümüne kaydedebildiğiniz gibi isterseniz de AirPrint özelliği sayesinde bir yazıcıya gönderebilirsiniz. Aynı şekilde ayarlar menüsündeki seçenekler arasında bulunan Send Page seçeneği ile de sayfanızı Twitter veya Facebook' a gönderebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Noteshelf indir